ROK B, II 17.06.2018

1. Dzisiaj o godz. 7.00 Nabożeństwo stanowe dla rodziców i zmiana Tajemnic Różańca Św. Modlimy się również w intencji dzieci i młodzieży którzy w tym tygodniu kończą rok szkolny, a także studentów, którzy zdają egzaminy.

2. Spotkania:

• W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy! A także aspirantów.
    • Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku, zaprasza młodzież gimnazjalną i szkół średnich na Koncert Ewangelizacyjny jako dziękczynienie z okazji zakończenia roku szkolnego. Rozpoczęcie w najbliższy czwartek Mszą świętą o 18.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej. Razem z młodzieżą udaje się tam Ks. Andrzej.
    • W 100 – lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości Siostry Służebniczki wraz z dziećmi oraz wolontariuszami z Ochronki zapraszają na przedstawienie charytatywne pt: "Wolni Miłością", połączone ze śpiewem pieśni patriotycznych, które odbędzie się 24.06, czyli w niedzielę w Auli Chrystusa Króla przy parafii Św. Jakuba w Brzesku o godz. 17.00
    • W piątek po Mszy św. wieczornej, spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Zapraszamy!
  3. W tym tygodniu od 23 czerwca do 22 lipca, Ks. Proboszcz będzie na urlopie. Zastępował go będzie Ks. Andrzej, którego Ks. Biskup Ordynariusz na prośbę Ks. Proboszcza uczynił administratorem parafii. /Odczytać to pismo/. Msze św. zarówno odprawiane tutaj w parafii, jak i przez Ks. Kazimierza będą na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii a także będą ogłaszane. Od 23 lipca miesięczny urlop rozpocznie Ks. Andrzej.

4. Dziękujemy ofiary na cele gospodarcze złożone w ubiegłą niedzielę na sumę 4350 zł.. Dziękujemy również za ofiary na sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom ulicy Kołłątaja cz. I. W tym tygodniu prosimy o to samo mieszkańców ulic. Kołłątaja cz. II, Odrodzenia, Oświecenia, Gen. Wł. Sikorskiego.

5. Jest co poczytać w prasie katolickiej, dlatego skorzystajmy!

INTENCJE MSZALNE: 18.06.2018 - 24.06.2018 R.

1. W int. mieszkańców z ulic; Spacerowej, Piaskowej, Zagłoby, robiący II ołtarz na Boże Ciało – 18.00
    2. W int. mieszkańców z ulic; Odrodzenia, Oświecenia, Gen. Wł. Sikorskiego, robiący III ołtarz na Boże Ciało – 18.00

1. + Józefa Kobyłeckiego, w 72 roczn. śm. – 7.00
    2. + Janusza Stańczaka z int. rodziny Mlastków – 7.00