OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11 NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK B, II 17.06.2018

 1. Dzisiaj o godz. 7.00 Nabożeństwo stanowe dla rodziców i zmiana Tajemnic Różańca Św. Modlimy się również w intencji dzieci i młodzieży którzy w tym tygodniu kończą rok szkolny, a także studentów, którzy zdają egzaminy.

 2. Spotkania:

  • W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy! A także aspirantów.
  • Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku, zaprasza młodzież gimnazjalną i szkół średnich na Koncert Ewangelizacyjny jako dziękczynienie z okazji zakończenia roku szkolnego. Rozpoczęcie w najbliższy czwartek Mszą świętą o 18.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej. Razem z młodzieżą udaje się tam Ks. Andrzej.
  • W 100 – lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości Siostry Służebniczki wraz z dziećmi oraz wolontariuszami z Ochronki zapraszają na przedstawienie charytatywne pt: "Wolni Miłością", połączone ze śpiewem pieśni patriotycznych, które odbędzie się 24.06, czyli w niedzielę w Auli Chrystusa Króla przy parafii Św. Jakuba w Brzesku o godz. 17.00
  • W piątek po Mszy św. wieczornej, spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Zapraszamy!
 3. W tym tygodniu od 23 czerwca do 22 lipca, Ks. Proboszcz będzie na urlopie. Zastępował go będzie Ks. Andrzej, którego Ks. Biskup Ordynariusz na prośbę Ks. Proboszcza uczynił administratorem parafii. /Odczytać to pismo/. Msze św. zarówno odprawiane tutaj w parafii, jak i przez Ks. Kazimierza będą na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii a także będą ogłaszane. Od 23 lipca miesięczny urlop rozpocznie Ks. Andrzej.

 4. Dziękujemy ofiary na cele gospodarcze złożone w ubiegłą niedzielę na sumę 4350 zł.. Dziękujemy również za ofiary na sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom ulicy Kołłątaja cz. I. W tym tygodniu prosimy o to samo mieszkańców ulic. Kołłątaja cz. II, Odrodzenia, Oświecenia, Gen. Wł. Sikorskiego.

 5. Jest co poczytać w prasie katolickiej, dlatego skorzystajmy!

 

 

INTENCJE MSZALNE: 18.06.2018 - 24.06.2018 R.

 • Poniedziałek:

  1. W int. mieszkańców z ulic; Spacerowej, Piaskowej, Zagłoby, robiący II ołtarz na Boże Ciało – 18.00
  2. W int. mieszkańców z ulic; Odrodzenia, Oświecenia, Gen. Wł. Sikorskiego, robiący III ołtarz na Boże Ciało – 18.00
 • Wtorek:

  1. + Józefa Kobyłeckiego, w 72 roczn. śm. – 7.00
  2. + Janusza Stańczaka z int. rodziny Mlastków – 7.00
 • Środa:

  1. + Franciszka Żurka w 12 roczn. śm. – 18.00
  2. + Alojzego Maślaka z okazji imienin – 18.00
 • Czwartek:

  1. + Piotra w 9 roczn. śm. - 7.00
  2. + Janusza Stańczaka z int. rodziny Kozerów - 7.00
 • Piątek:

  1. ++ Janiny, Władysława Koczwara, z okazji imienin – 18.00
  2. ++ Rozalii, Władysława Górka - 18.00
 • Sobota:

  1. ++ Jana, Marii Krzysztofa, z int. rodziców – 7.00
  2. + Janusza Stańczaka z int. rodziny Kozerów - 7.00
 • Niedziela:

  1. + Jana Kopacza – 7.00
  2. ++ Jana Borowca, i jego rodziców, Marii i Stanisława - 9.00
  3. ++ Zofii, Bolesława - 11.00
  4. + Stefana Czesaka, z int. żony, i dzieci wnukami - 18.00
  5. W int. parafian – Ks. Kazimierz – poza parafią