ROK B, II 10.06.2018

1. Dzisiaj modlimy się w intencji naszej parafii i składamy ofiary na ten cel. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

Nabożeństwa czerwcowe po Mszach świętych.

2. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:

• W pon: Św. Barnaby, Apostoła. W ten dzień Msza św. rano o 7.00.
    • We wtorek: Błog. męczenników, Romana Sitko, kapłana i Towarzyszy.
    • W środę: Św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła.
    • W W czwartek: Błog. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  3. Bardzo serdecznie zapraszamy parafian i gości na Piknik Rodzinny, w sobotę. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Program bardzo bogaty i ciekawy. Placki upieczone prosimy przynosić na plebanię – wejście od kościoła – w piątek od 16.00 – 20.00 i w sobotę od. 9.00.

4. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo stanowe dla rodziców i zmiana tajemnic Różańca Świętego na Mszy świętej o godz. 7.00. Również w przyszłą niedzielę, Diecezjalne Święto Rodziny w Starym Sączu. Zapraszamy!

5. Spotkania:

• W poniedziałek o godz. 8.00 wyjazd dzieci i młodzieży z Ks. Andrzejem na dwudniową wycieczkę integracyjną w góry.
    • W środę na Mszę św. o 18.00, zapraszamy młodzież z VII klasy i II Gimnazjum wraz z rodzicami.
    • W środę – spotkanie Akcji Katolickiej w sali nad zakrystią.
    • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 7.00 Nabożeństwo stanowe dla rodziców i zmiana Tajemnic Różańca św.
  6. W dalszym ciągu można zamawiać Msze święte na czerwiec i lipiec, głównie na rano. Jest jeszcze 10 wolnych terminów na dzień powszedni.

7. Dziękujemy za ofiarę na sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom ulic; Konstytucji 3 maja, Czarnowiejskiej, Spacerowej, Piaskowej, Zagłoby. O to samo prosimy w tym tygodniu mieszkańców ulicy Kołłątaja cz. I.

8. Polecamy do czytania prasę katolicką, a szczególnie "Gościa Niedzielnego" i "Niedzielę".

INTENCJE MSZALNE: 11.06.2018 - 17.06.2018 R.

1. W int. Bronisławy Pabian, w 89 roczn. urodzin, z int. Grzegorza, wnuka – 7.00

1. ++ Stanisława Leksa, Władysława Szewczyka – 7.00

1. ++ Bronisławy, Anieli, Marii – 18.00

1. + Zdzisława Kobosa, z int. Heleny Kurnik, szwagierki z synem Przemysławem - 7.00