4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

ROK B, II 22.04.2018

1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej pod hasłem: "Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym". Módlmy się w tej intencji, szczególnie o powołania kapłańskie z naszej parafii. Dziękujemy za ofiary złożone na WSD w Tarnowie. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu wspominamy:

• W poniedziałek: Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Jest to równocześnie święto patronalne Akcji Katolickiej. Zapraszamy ich na Mszę św. a także każdego wiernego.
    • We wtorek: Św. Jerzego, a w środę Święto Św. Marka. Modlimy się w tym dniu o urodzaje.
  3. W tym tygodniu we wtorek w parafii Św. Jakuba, a w czwartek w parafii Miłosierdzia Bożego młodzież z III klasy Gimnazjum z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania na Mszach świętych o godz. 18.00. Módlmy się w ich intencji, aby Duch Święty potrafił w ich życiu dokonać pięknych rzeczy, i aby chcieli zaangażować się w życie parafii. Natomiast Ks. Andrzejowi dziękujemy za przygotowywanie ich do tego Sakramentu w naszej parafii.

Dziękujemy też rodzicom, za ofiarę pieniężną dla kościoła i zamówienie Mszy św.

4. Spotkania:

• W poniedziałek: Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym. A także spotkanie ministrantów.
    • W piątek o 18.00; DSM i Grupy apostolskiej młodzieży.
    • W sobotę o godz. 16.00 poświęcenie Ośrodka Agroturystycznego przy "Trzech Stawach".
    • W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież.
  5. Dziękujemy za ofiarę na sprzątanie i kwiaty dla kościoła mieszkańcom ulic: Głuchej, Młyńskiej i Słotwińskiej. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulic; Jagodowej, Prostej i Za Lasem.

6. Pamiętajmy o sięganiu po prasę katolicką. A jest co poczytać!

INTENCJE MSZALNE: 23.04.2018 - 29.04.2018 R.

1. +Adama Kani w 30 dzień po śm. - 18.00
    2. Z podz. za otrzymane łaski - 18.00

1. + Kazimierza Bernacika z int. koleżanek i kolegów z pracy Barbary, córki - 7.00
    2. + Zdzisława Kobosa z int. kuzynek z Brzeska - 7.00