ROK B, II 04.02.2018

1. Już za dwa tygodnie rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Parafialne, które będzie nam głosił Ks. Zygmunt Tokarz, ze Zgromadzenia O. Saletynów. Program jest na tablicy ogłoszeń, i stronie internetowej parafii. Módlmy się w tej intencji. Dzisiaj o godz. 17.30, i na Mszy św. wieczornej będzie śpiewał sławny kwartet ukraiński "Wyszywanka". Zapraszamy.

W przyszłą niedzielę modlimy się w intencji parafii i składamy ofiary na cele gospodarcze.

2. Jutro, w poniedziałek, rozpoczynamy Nabożeństwo 40 godzinne. Każdego dnia godzinę przed Mszą świętą będziemy gromadzić się na adorację Najświętszego Sakramentu, a więc: w poniedziałek, w środę i piątek od 17.00 – 18.00; a we wtorek, czwartek i sobotę od 6.00 – 7.00. Adoracja będzie w ciszy. A potem Msza święta. Zapraszamy licznie aby uczcić Jezusa w Najświętszym Sakramencie i wypraszać łaski dla siebie i naszej parafii. Oczywiście choć wyznaczone są ulice parafii, każdy może przyjść do Jezusa, kiedy mu na to czas pozwoli. Program adoracji:

• W poniedziałek: – Ulice: Bagienna, Wyspowa, Cichy Kącik
    • We wtorek: Kołłątaja, Solskiego, Parcelowa, Rzemieślnicza
    • W środę: Jagodowa, Prosta, Za Lasem, Głucha, Młyńska, Słotwińska, Stawowa
    • W czwartek: Piwna, Chmielna, Spacerowa, Piaskowa, Zagłoby, Konstytucji 3 maja, Czarnowiejska
    • W piątek: Na Górkach, Wodna, Mokra, Łączyska
    • W sobotę: Kopernika, Dworcowa, Oświecenia, Odrodzenia, Gen. Wł. Sikorskiego
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: W poniedziałek: Św. Agaty, dziewicy i męczennicy – poświęcenie, chleba, wody, soli;, we wtorek: Św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników; w sobotę: Św. Scholastyki, dziewicy.

4. Spotkania:
    • W poniedziałek o 18.00 – Aspirantów na ministrantów.
    • W środę na Mszę św. na 18.00, zapraszamy uczniów klasy III Gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami.
    • W piątek o 17.00 – DSM a o 18.00 Grupy apostolskiej młodzieży.
    • W sobotę o 17.00 Msza św. dla Amazonek.
    • W niedzielę przyszłą na Mszę św. o godz. 11.00, zapraszamy dzieci.
  5. Dziękujemy za ofiary na sprzątanie i kwiaty mieszkańcom ulicy Chmielnej. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulicy Piwnej.

6. Nie zapomnijmy o czytaniu prasy katolickiej bo warto! Można też nabyć piękne modlitewniki Św. Ojca Pio, w cenie 10 zł. Zaś w Kinie "Planeta" do 8 lutego czyli czwartku można oglądnąć świetny film fabularny "Ignacy Loyola".

INTENCJE MSZALNE: 5.02.2018 - 11.02.2018 R.

1. + Krzysztofy, w 2 roczn. śm. - 18.00
    2. + Romualdy - 18.00

1. + Anny Zaleśny - 7.00
    2. + Eugeniusza, Czesława Leksa – 7.00