ROK B, 08.08.2021

1. Modlimy się dzisiaj w intencji naszej parafii, i składamy ofiary materialne na cele gospodarcze. Za wszelkie ofiary z serca przekazane bardzo serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 7.00 Nabożeństwo stanowe dla rodziców i zmiana Tajemnic Różańca Świętego.

2. W tym tygodniu w Liturgii przeżywamy:

• W poniedziałek: Św. Teresy Benedykty od Krzyża, męczennicy, patronki Europy.
    • We wtorek: Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
    • W środę: Św. Klary, dziewicy.
    • W sobotę: Św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika
    • W Niedzielę: Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Święto obowiązkowe. Msze św. jak w każdą niedzielę: Poświęcenie ziół, kwiatów, po każdej Mszy świętej. Odpust w Jasieniu.
    • W sobotę o godz. 15.00 ślub Dadej Sylwia, Dadej Sebastian.
  3. W czwartek 12 sierpnia o godz. 18.30 będzie miało miejsce w Auli Chrystusa Króla pod kościołem Św. Jakuba w Brzesku spotkanie grupy nr. 8 Św. Stanisława przed pielgrzymką na Jasną Górę. W czasie spotkania będzie można jeszcze się zapisać na pielgrzymkę, a także uregulować opłaty. Zostaną podane szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymowania.

4. Chcemy aby w naszej parafii, powstało Bractwo Świętego Szkaplerza. Więcej informacji w najbliższym czasie.

5. Dziękujemy za ofiarę na sprzątanie i kwiaty, mieszkańcom ulic: Parcelowej, Rzemieślniczej, Solskiego część Wschodnia. O to samo prosimy w tym tygodniu mieszkańców ulicy Na Górkach.

6. Czytajmy prasę katolicką bo warto. Wiele artykułów, które mogą nas ubogacić.

INTENCJE MSZALNE: 09.08.2021 - 15.08.2021 R.

1. + Piotra Cetnarowskiego, z int. Marii, szwagierki z rodziną . – 18.00
    1. W int. mieszkańców z ul. Solskiego, cz. Zachodnia z 3 ołtarza na Boże Ciało – 7.00
    1. + Teresy Szydłowskiej – 18.00
    1. + Bronisławy Barnaś, z int. Edwarda, męża – 7.00