ROK B, 01.08.2021

1. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień. Obfitujący w ważne wydarzenia patriotyczne i świąt maryjnych, naszego Odpustu parafialnego, miesiąc trzeźwości. Przeżyjmy go godnie, zachowując trzeźwość, prosząc o potrzebne łaski dla nas, parafii i naszej Ojczyzny.

2. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:

• W środę: Św. Jana Marii Vianneya, kapłana, patrona proboszczów.
    • W piątek: Przemienienie Pańskie.
    • W sobotę: Błog. Edmunda Bojanowskiego.
    • W przyszłą niedzielę będziemy modlić się w intencji parafii i składać ofiary na cele gospodarcze. Już teraz za nie dziękujemy. Bóg zapłać! Również serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na poszkodowanych przez powódź, za ofiary przy poświęceniu pojazdów, ofiary na cele parafialne i na inne cele.
    • I Czwartek, I Piątek miesiąca, I sobota miesiąca. Spowiedź św. w czwartek od 17.00 i w piątek od 17.00. W piątek po Mszy św. rannej posługa duszpasterska do chorych. W I czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.00, w intencji powołań kapłańskich, a potem na Mszę św.
  3. Bóg zapłać za ofiarę na sprzątanie kościoła i na kwiaty mieszkańcom ulic: Dworcowej, Solskiego, cz. Zachodnia. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulic: Parcelowej, Rzemieślniczej, Solskiego, strona wschodnia.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, bo jest wiele ciekawych artykułów.

INTENCJE MSZALNE: 02.08.2021 - 08.08.2021 R.

1. W int. Róży zelatorki Bernat Zofii – 18.00
    1. + Piotra Cetnarowskiego, z int. rodziny Jaroszków z córkami – 7.00
    1. + W int. Andrzeja Synowca, z int. żony – 18.00
    1. + Piotra Cetnarowskiego, z int. Kazimierza i Jadwigi Pacura, z rodziną – 18.00