ROK B, 20.06.2021

1. Dzisiaj o godz. 7.00, Nabożeństwo stanowe dla rodziców i zmiana Tajemnic Różańca świętego. W Starym Sączu, Diecezjalne Święto Rodziny.

W miesiącu czerwcu Nabożeństwa czerwcowe po Mszach świętych. Zapraszamy !

2. Od dzisiaj w całej Polsce została zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszach świętych w niedzielę i święta obowiązkowe. Każdego więc obowiązuje udział we Mszach świętych. Zwolnieni są z tego tylko ludzie chorzy. Również uczestnictwo za pomocą mediów nie wystarczy. Dlatego witamy w naszej wspólnocie tych, którzy korzystali z tej dyspensy i nie uczestniczyli we Mszach świętych. Z radością zapraszamy wszystkich do naszego kościoła.

3. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:

• W poniedziałek: Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
    • W czwartek: Narodzenie Św. Jana Chrzciciela.
  4. Ks. Proboszcz od 26 czerwca do 25 lipca, będzie przebywał na urlopie. W tym czasie będzie go w parafii zastępował Ks. Konrad, który otrzymał z Kurii w Tarnowie specjalne pozwolenie, aby być administratorem parafii. Ks. Konrad uda się na urlop w drugim terminie, od 26 lipca do 25 sierpnia.

5. Życzymy dzieciom i młodzieży udanych wakacji i odpoczynku, a zachęcamy do częstszego przychodzenia do kościoła, nie tylko w niedzielę, ale również w tygodniu, szczególnie w środę na Nowennę, i pierwsze piątki miesiąca.

6. Dziękujemy mieszkańcom ulicy Kopernika cz. II, za ofiary na sprzątanie i kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulicy Chmielnej.

7. Zainteresujmy się prasą katolicką, bo naprawdę warto. Szczególnie "Gość Niedzielny" i "Niedziela", "Mały Gość Niedzielny", a także inne czasopisma.

INTENCJE MSZALNE: 21.06.2021 - 27.06.2021 R.

1. + Piotra, w 12 roczn. śm.– 18.00
    1. W int. Małgorzaty w 20 roczn. urodzin – 7.00