Niedziela Palmowa

W Niedzielę Palmową tj. 25.03.2018r. - wzorem poprzednich lat - po Mszy św. o godz. 11.00 odbył sie w naszej parafii konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Współorganizatorem konkursu był Zarząd Osiedla "Słotwina". Jury w składzie: p. Maria Marek; p. Renata Libera; p. Marcin Ciurej oraz ks. Andrzej z uwagą i wielkim podziwem oceniało własnoręcznie przygotowane tradycyjne palmy. Wybór nie był łatwy. Wielogodzinne a nawet wielodniowe prace były wykonane zgodnie z regulaminem i godne podziwu. Zachwyciły nas pomysłowością, estetyką wykonania, umiejętnością doboru materiałów, kolorystyką. W ocenie nie bez znaczenia była także wielkość palmy. Ilość i wykonanie palm mile nas zaskoczyła.

W tym roku pierwsze miejsce zajęła palma zrobiona przez nasze najmłodsze dzieci wraz z Opiekunkami z Przedszkola "Bajka" z ul. Stawowej, drugie palma zrobiona przez rodzinę Państwa Krzyżak, a trzecie przez rodzinę Państwa Cabałów. Gratulujemy!!!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Ks. Prob. Kazimierza Grycha, naszą Parafię i Zarząd Osiedla "Słotwina". Dziękujemy również firmie "Mlekowita" z Brzeska za włączenie się w nasze przedsięwzięcie.

Wszystkim uczestnikom konkursu składamy serdeczne Bóg zapłać za zaangażowanie w życie parafii i kultywowanie zwyczajów świątecznych oraz tradycji.