5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

ROK A, II 10.05.2020

1. Dzisiaj modlimy się za naszą parafię i składamy ofiary materialne na cele gospodarcze. Bóg zapłać za wszelką ofiarność. Nabożeństwa majowe w dzień powszedni po Mszy św. o 18.00, w sobotę po Mszy św. o 7.00, a w niedzielę o 17.30. Odprawiajmy je także w naszych domach, prosząc aby Maryja przeprowadziła nas przez ten trudny czas, a także aby nie groziła nam klęska suszy.

2. W tym tygodniu wspominamy:

• W środę: Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.
    • W czwartek: Św. Macieja, Apostoła.
    • W sobotę: Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Módlmy się za wszystkich solenizantów, w tym za Ks. Bp. Ordynariusza Andrzeja.
  3. W poniedziałek w parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku o 15.00, pogrzeb, śp. Ks. Krzysztofa Chaima, pochodzącego z tej parafii, który pracował jako kapłan w Anglii. Dobry Jezu….

4. W tym roku nie będzie Ogólnopolskiego Czuwania Odnowy w Duchu Świętym, które odbywało się w maju na Jasnej Górze. Można natomiast w nim uczestniczyć on– line. Szczegóły na stronie internetowej naszej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Tabor". Można się tam zarejestrować i brać udział on–line. Niech zainteresują się tym szczególnie członkowie Odnowy w Duchu Świętym.

5. Dziękujemy za wszelkie ofiary na cele parafialne wpłacane na konto parafii, czy w inny sposób. Dziękujemy też za ofiary na sprzątanie i kwiaty dla kościoła mieszkańcom ulic: Dworcowej i Solskiego, strona zachodnia. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulic: Parcelowej, Rzemieślniczej i Solskiego, strona wschodnia.

6. Pamiętajmy o sięganiu po prasę katolicką. A jest co poczytać!

INTENCJE MSZALNE: 11.05.2020 - 17.05.2020 R.

1. ++ Stanisława Kusiaka, z int. żony i dzieci z rodzinami – 18.00
    2. + Antoniego, w 21 roczn. śm. – 18.00
    1. O powrót do zdrowia dla koleżanki z int. pracowników Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Brzesku – 18.00
    2. + Ignacego Węglarza, z int. Barnasiów, Anny i Tomka – 18.00