ROK A, II 09.02.2020

1. Dzisiaj modlimy się w intencji parafii i składamy ofiary na cele gospodarcze. Bóg zapłać za nie.

2. W tym tygodniu przeżywamy:

• We wtorek: Matki Bożej z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w naszej parafii organizujemy specjalne Nabożeństwo dla chorych. Zapraszamy na Mszę św. o 18.00, z udzielaniem dla nich sakramentu Namaszczenia, adoracją Najświętszego Sakramentu, z błogosławieństwem lourdzkim. Od 17.15, możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Zapraszamy, nie tylko chorych, i ludzi w starszym wieku, ale każdego. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 7.00.
    • W piątek: Św. Cyryla, mnicha i Metodego, patronów Europy.
    • W przyszłą niedzielę o 7.00 Nabożeństwo stanowe dla rodziców i zmiana Tajemnic Różańca Świętego. Również w tym dniu modlimy się w intencji Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie i składamy ofiary materialne na ten cel. Natomiast na Mszę św. o 18.00, w przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież.
  3. Spotkania:

• W poniedziałek. Ministrantów – po Mszy św. wieczornej.
    • W środę – na godz. 18.00, zapraszamy uczniów klasy VII, przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców.
    • W piątek – Grupy apostolskiej młodzieży.
    • W sobotę – DSM o godz. 9.00.
  4. Dziękujemy mieszkańcom ulic; Łączyska i Wodnej za ofiarę na sprzątanie kościoła i kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulic: Bagienna cz. I i Cichy Kącik.

5. Jakie bogactwo ciekawych artykułów w czasopismach religijnych. Skorzystajmy!

INTENCJE MSZALNE: 10.02.2020 - 16.02.2020 R.

1. O powrót do zdrowia dla Pawła, oraz błog. Boże i potrzebne łaski dla jego rodziny, z int. koleżanek i kolegów Sądu Rejonowego w Brzesku – 18.00
    2. + Barbary Hajdo w 21 roczn. śm. – 18.00
    1. + Marka Zatora, z int. Małgorzaty Pukal – 18.00
    2. W int. chorych i cierpiących z naszej parafii – 18.00