OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. 3 NIEDZIELA ADWENTU.

ROK B. 14.12. 2014 R.

1. Dzisiejsza niedziela w Liturgii Kościoła nazywa się „Gaudete”, „Radujcie się”. Cieszymy się z tego że Pan Jest z nami, że przychodzi aby nas zbawić. Aby nasza radość była większa, zachęcamy do jeszcze liczniejszego udziału w Roratach.

Dzisiaj też modlimy się w intencji parafii, i składamy ofiary na cele gospodarcze, za które serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę o 7.00 Nabożeństwo stanowe dla rodziców i zmiana Tajemnic Różańca świętego.

Spowiedź adwentowa która będzie 18 grudnia w czwartek od godz. 14.00 – 18.00 z przerwą od 16.00 do 16.30. Będzie nam służyło 5 kapłanów. Skorzystajmy!

2. Na święta pragnę odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Tych którzy korzystają z I piątku, jak i innych. Tych na I piątek nie zgłaszamy, natomiast innych trzeba zgłosić. Pragnę to uczynić, 23 grudnia we wtorek po Roratach od 7.30.

We wtorek rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

3. Spotkania w tym tygodniu:

• W poniedziałek spotkanie modlitewne – Odnowy w Duchu Świętym.

• W piątek po Mszy świętej wieczornej - spotkanie Grup kolędy misyjnej,z klasy I, II, III Gimnazjum, ministrantów, lektorów, DSM. Zapraszamy ich wcześniej na Roraty.

• W sobotę – DSM o 9.00.

4. Parafialny Caritas informuje, że wydawanie paczek świątecznych odbędzie się 17 grudnia w środę w godz. 13.00 – 15.30 w kościele, w sali nad zakrystią.

5. Dziękujemy mieszkańcom ulic; Kołłątaja cz. II, Odrodzenia, Oświecenia, Gen. Wł. Sikorskiego, za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie w tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Dworcowej.

6. Do nabycia czasopisma religijne, a także świece „Caritas” na stół wigilijny, a także opłatki. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć wyroby z kuchni zakonnej, by wesprzeć DPS w Brzesku.

INTENCJE MSZALNE: 15– 21.12. 2014 r.

Poniedziałek: ++ Aleksandra, Jana Jakubowskich – 18.00

Wtorek: + Stefanii, Nicpoń, w 9 roczn. śm. – 6.45

Środa: + Antoniny, Władysława – 18.00

Czwartek: + Barbary Karasiewicz, z int. koleżanek i kolegów córki Beaty, Sekcji Chemicznej, oraz Dzialu Kontroli Jakości Firmy Can - Pack, Fabryka Puszek Napojowej w Brzesko – 6.45