OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. 34 NIEDZIELA ZWYKŁA. ROK A. 23.11. 2014 R. UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

 

 

 

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego.

Dziś też zakończyliśmy wypominanie zmarłych w listopadzie. Dalej będziemy się modlili w tej intencji, szczególnie podczas Modlitwy Wiernych. Teraz przed każdą Mszą świętą, pół godziny, w tym tygodniu, można skorzystać ze spowiedzi świętej przed rozpoczęciem Adwentu.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu. Roraty w poniedziałek, środę i w piątek o 18.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o 6.45 rano. Rano przed Roratami śpiewamy Godzinki ku czci NMP. Zapraszamy wszystkich; dorosłych, młodzież, a także dzieci z lampionami. Będzie nam towarzyszyła św. Teresa z Awilla. Niech dzieci zgłaszają się do zakrystii po plansze.

3. Spotkania w tym tygodniu:

W poniedziałek – Chóru parafialnego

W sobotę – DSM o godz. 9.00.

Spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci i innych odbędzie się 7 grudnia po Mszy świętej o godz. 10.00. Niech rodzice pomogą św. Mikołajowi.

Dziękujemy mieszkańcom ulicy Piwnej za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulic; Konstytucji 3 maja, Spacerowej, Piaskowej i Zagłoby

4. Warto sięgnąć po prasę katolicką, bo jest co poczytać. W „Gościu Niedzielnym”, jako dodatek 12 stronicowy Kalendarz na 2015 r. A także „Mały Gość Niedzielny”, z lampionami dla dzieci na Roraty. A także "Kalendarze Misyjne"

 

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH. 24.11 – 30.11. 2014 R.

 

Poniedziałek: ++ Ludwika, Kazimierza Chołota – 18.00

Wtorek: + Andrzeja Komorowskiego – 7.00

Środa: ++ Michała, Anieli, w 10 roczn. śm. – 18.00

Czwartek: + Krystyny Dąbrowy – 7.00

Piątek: + Ryszarda Bakalarza – 18.00

Sobota: ++ z rodziny Zacharów – 7.00

Niedziela: 1/ + Andrzeja Ciemięgi z ok. imienin – 7.00

2/ W int. członków Róży Kobiet, zelatorki Janiny Ziomek – 10.00

3/ W int. parafian – 18.00