OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. 33 NIEDZIELA. A.16.11.2014 R.

1. Dzisiaj o godz. 7.00 Nabożeństwo stanowe i zmiana Tajemnic Różańca świętego. Za ofiary na cele Światowego Dnia Młodzieży, dziękujemy. Bóg zapłać!`

Módlmy się też dzisiaj o mądre wybory.

2. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:

• W pon: Wspomn. Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; we wtorek: Wspomn. Błog. Karoliny Kózkówny, dziewicy, patronki Ruchu Czystych Serc. 100 rocznica śmierci. Uroczystości w Zabawie. Skorzystajmy! W środę: Wspomn. Błog. Salomei, zakonnicy; w czwartek: Wspomn. Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; w piątek: Wspomn. Ofiarowania NMP; w sobotę: Wspomn. Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki i śpiewu kościelnego. W przyszłą niedzielę: Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

3. W dalszym ciągu trwa Różaniec wspominkowy za zmarłych. Pół godziny przed Mszą świętą, w dzień powszedni, a w niedzielę o 6.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Spotkania w tym tygodniu:

• W pon. Modlitewne Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy każdego chętnego.

• W środę: Zapraszamy przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania z klasy I Gimnazjum, i ich rodziców, na modlitwę różańcową i Mszę świętą. Niech uczniowie przygotują kartki z wypominkami i będą je wypominać.

• W czwartek – Akcji Katolickiej o 18.30.

• W piątek: Rady Duszpasterskiej po Mszy świętej wieczornej.

• W sobotę – DSM o godz. 9.00. Zapraszamy na spotkania.

5. W dniach 28 listopada do 7 grudnia, w parafii p.w. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła odbędzie się kurs przedmałżeński. Spotkania będą w piątki od 19.00, w soboty od 17.00. oraz w niedzielę o 17.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu 28 listopada o 19.00 w salce Poradni Rodzinnej w Domu Katechetycznym. Zapraszamy !

6. Bóg zapłać za ofiary na cele gospodarcze złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Złożono 3830 zł. A także do kopert na spłatę kredytu. Złożyło je od 19 października do 115 listopada 29 rodzin, osób, na sumę 1980 zł.

Dziękujemy mieszkańcom ulicy Chmielnej za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulicy Piwnej.

7. Czytajmy prasę katolicką bo warto!

INTENCJE MSZALNE; 17 – 23.11. 2014 R.

Poniedziałek: + Danuty Halik w 23 roczn. śm.– 18.00

Wtorek: + Krystyny Dąbrowa – 7.00