OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. 31 NIEDZIELA. A. 2.11.2014 R.

WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH.

1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Zaduszny i I Niedzielę miesiąca. Do 8 listopada korzystajmy z uzyskiwaniem odpustów zupełnych pod zwykłymi warunkami.

2. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:

• We wtorek : Wspomn. Św. Karola Boromeusza, biskupa.

• I czwartek i I piątek i miesiąca. Spowiedź święta pół godziny przed każdą Mszą świętą a także w piątek od 17.00. W I piątek Msza święta również rano a po niej wyjazd z posługą do chorych.

• W przyszłą niedzielę składka na cele gospodarcze.

3. W miesiącu listopadzie będzie odmawiany Różaniec z wypominkami za zmarłych codziennie pół godziny przez Mszą świętą, zarówno rano jak i wieczór. Porządek Mszy świętych taki jaki był. Natomiast wypominki całoroczne, będą wypominane w każdą I niedzielę miesiąca przed każdą Mszą świętą. Można je jeszcze składać.

Bóg zapłać za ofiary złożone z okazji wypominków. Część z nich zostanie przeznaczona na cele parafialne. Dziękujemy również za kwiaty w doniczkach i znicze ofiarowane dla kościoła.

4. Spotkania w tym tygodniu:

• W poniedziałek: Modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.

• W środę zapraszamy młodzież z III klasy Gimnazjum przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców na Różaniec wspominkowy i Mszę świętą. Niech przygotują nazwiska swoich zmarłych, będą je wypominać.

• W sobotę – DSM o godz. 9.00

• Chóru parafialnego według ustaleń.

5. Dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika cz. I za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła, prosimy mieszkańców ul Kopernika cz.I

6. Do czytania prasy katolickiej, a w niej interesujących artykułów, zachęcamy!

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ. 3 – 9.11. 2014 R.

Poniedziałek: W int. małej Emilki Jędryka, w 4 roczn. urodzin – 18.00

Wtorek: ++ Andrzeja, Czesława, Stefana - 7.00