W dniu 26.01.2020 odbył się w naszym kościele Koncert Kolęd, przygotowany przez młodzież i dzieci naszej parafii.
Kolędy i pastorałki zaśpiewały grupy: Dziewczęca Służba Maryjna, grupa apostolska młodzieży oraz solistki z naszej parafii: Klaudia Kubic, Weronika Pajor, Julia Strojny i Amelia Dadej.

Na instrumentach: trio smyczkowe Appassionato z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej 2 stopnia z Tarnowa w składzie:
skrzypce - Maria Wojnowska, altówka - Dominika Papiernik, wiolonczela- Gabriela Wołek.
Solówki na instrumentach zagrały: Justyna Wołek – saksofon, Malwinka Zelek – flet.
Akompaniament: Ks. Konrad Kupiec – gitara, bęben, pani Teresa Pajor – gitara, Justyna Wołek i Julka Strojny – ukulele.
Koncert prowadzili nasi rodzimi prezenterzy: Justyna Wołek i Kacper Leś.

Na zakończenie wszyscy razem zagrali i zaśpiewali "Wśród nocnej ciszy", ks. Konrad zaczął na gitarze, potem włączyły się pozostałe instrumenty i wszyscy uczestnicy wraz z widownią. Każdy uczestnik dostał na pamiątkę aniołka w formie breloka do kluczy z wygrawerowanym napisem: Koncert Kolęd 2020.

Ten koncert to przykład na to jak piękne wydarzenie artystyczne mogą przygotować młodzi parafianie.

Zobacz zdjęcia tutaj, zobacz filmy tutaj