W dniu 20 maja 2019 r. po Mszy św. o godz. 10.00 wyruszyliśmy ulicami naszej parafii w wyjątkową "procesyjną wędrówkę" z Chrystusem ukrytym Najświętszym Sakramencie i umieszczonym w lśniącej monstrancji. Kroczyliśmy po dywanie kwiatów sypanych przez dziewczynki i przy dźwiękach dzwoneczków w rękach chłopców. Donośny śpiew wszystkich zgromadzonych ogłaszał światu, ze dziś mamy wyjątkowego Gościa, który wyszedł z kościoła, aby nas odwiedzić. Ewangeliczna modlitwa przy 4 ołtarzach przygotowanych przez parafian, uroczyście odśpiewane "Te Deum" i "Boże cos Polskę", kolejny raz było naszym wyznaniem wiary w Boga w Trójcy Najwyższego. Na zakończenie wspólnej wędrówki procesyjnej Pan obdarzył nas swoim błogosławieństwem. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli sie w przygotowanie i ufnie kroczyli za Chrystusem składamy serdeczne Bóg zapłać.