W dniach 23 i 24 kwietnia 2019 r. dzieci i młodzież zaangażowana w życie muzyczne naszej parafii, po serii prób i przygotowań, wzięła udział w sesji nagraniowej płyty pt. "Jesteś wśród nas. – Nieidealni dla Jana Pawła II", dedykowanej naszemu Wielkiemu Rodakowi. W ramach projektu: "Promocja obszaru Podgórza poprzez wydanie płyty Chórku 'Nieidealni' działającego przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Ziemi Słotwińskiej w kościele MB Częstochowskiej w Brzesku Słotwinie" wyjechaliśmy do Krakowa do Studia Nagrań Gamma przy placu Lasoty 8 na Podgórzu, by przeżyć fantastyczną przygodę z muzyką w tle. Na pobliskim kopcu Krakusa odbywało się wtedy także tradycyjne Święto Rękawki, gdzie powstała rekonstrukcja osady słowiańskiej i odbywał się jarmark historyczny, na którym także w przerwie uczestniczyliśmy na ile czas pozwolił. W ramach obiadu zamówiliśmy pizzę, która przy takim intensywnym wysiłku smakowała jak żadna inna. Za te niezapominanie chwile dziękujemy opiekunom i sponsorom tego wydarzenia.

Zobacz więcej tutaj oraz tutaj. Zobacz zdjęcia